Forma na moučníky a dezerty ve tvaru kostky Cubik 1400 | SILIKOMART, Cubik

20.343.87.0065


 • 815 Kč s DPH 673 Kč bez DPH 790 Kč s DPH 653 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  790 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 172 mm
šířka/hloubka 172 mm
výška 50 mm
objem 1.4 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty ve tvaru kostky Cubik 1400 | SILIKOMART, Cubik - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Cubik, rozměry 172×172×50 mm, objem 1400 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit dezerty minimalistického charakteru – v podobě 9 vkusných kostiček. Forma by kupříkladu mohla být využita k vytvoření čokoládového dezertu s náplní z broskví a kivi, politého marmeládou z červeného rybízu a posypaného kakaem. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 20.343.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty ve tvaru kostky Cubik 1400 | SILIKOMART, Cubik - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty ve tvaru kostky Cubik 1400 | SILIKOMART, Cubik - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dezerty ve tvaru kostky Cubik 1400 | SILIKOMART, Cubik - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím