Forma na moučníky a dezerty ve tvaru mraku Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud

20.341.87.0065


  • 1 034 Kč s DPH 855 Kč bez DPH 1 003 Kč s DPH 829 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 200 mm
šířka/hloubka 200 mm
výška 55 mm
objem 1.6 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty ve tvaru mraku Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Cloud, rozměry 200×200×55 mm, objem 1600 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit moučníky a dezerty ve tvaru oblaku s minimalistickým charakterem. Forma by kupříkladu mohla být využita k vytvoření piškotového dezertu s karamelovou náplní v bílé čokoládě. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 20.341.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty ve tvaru mraku Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty ve tvaru mraku Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty ve tvaru mraku Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím