Forma na moučníky a dezerty Zen100 | SILIKOMART, Zen

36.193.99.0065


 • 486 Kč s DPH 401 Kč bez DPH 471 Kč s DPH 389 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  471 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

délka 87 mm
šířka/hloubka 63 mm
výška 36 mm
počet segmentů 6 ks
materiál: silikon
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na moučníky a dezerty Zen100 | SILIKOMART, Zen - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a zmrzlinové dezerty ZEN 100 připomínající kámen, rozměry 87×63×36 mm, objem 100 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit 6 moučníků a zmrzlinových dezertů v duchu minimalismu. Atraktivní a neopakovatelný vzhled připomínající kámen vynikne na honosných oslavách, banketech, párty pro děti či rodinných sešlostech. Součástí sady je rovněž kráječ, pomocí kterého je možné vyřezat přesně požadovanou velikost a tvar dezertu. Forma na moučníky a dezerty 38.193.99.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Zen100 | SILIKOMART, Zen - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Zen100 | SILIKOMART, Zen - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dezerty Zen100 | SILIKOMART, Zen - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím