Novinka Akce

Forma na moučníky a dezerty Zen600 | SILIKOMART, Zen

38.336.87.0065


  • 630 Kč s DPH 521 Kč bez DPH 605 Kč s DPH 500 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 155 mm
Šířka 114 mm
výška 58 mm
objem 0.6 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty Zen600 | SILIKOMART, Zen - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a zmrzlinové dezerty ZEN 600 připomínající kámen, rozměry 155×114×58 mm, objem 600 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit moučníky a zmrzlinové dezerty v duchu minimalismu. Atraktivní a neopakovatelný vzhled připomínající kámen vynikne na honosných oslavách, banketech, párty pro děti či rodinných sešlostech. Součástí sady je rovněž kráječ, pomocí kterého je možné vyřezat přesně požadovanou velikost a tvar dezertu. Forma na moučníky a dezerty 38.336.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Zen600 | SILIKOMART, Zen - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Zen600 | SILIKOMART, Zen - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Zen600 | SILIKOMART, Zen - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.