Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM1000 | SILIKOMART, Gem

38.335.87.0065


 • 815 Kč s DPH 673 Kč bez DPH 790 Kč s DPH 653 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  790 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

délka 160 mm
šířka/hloubka 160 mm
výška 50 mm
objem 1 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM1000 | SILIKOMART, Gem - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a mražené pěny GEM1000, rozměry 160×160×50 mm, objem 1000 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky unikátnímu tvaru formy – čtverec se zaoblenými boky, je možné vytvořit jedinečná semifredda, zmrzliny nebo moučníky. Ideální pro cukrárny, kavárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy, ale také pro domácí pečení. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a semifredda 38.335.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM1000 | SILIKOMART, Gem - Recenze zákazníků

Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM1000 | SILIKOMART, Gem - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM1000 | SILIKOMART, Gem - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím