Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM600 | SILIKOMART, Gem

38.334.87.0065


 • 614 Kč s DPH 508 Kč bez DPH 596 Kč s DPH 493 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  596 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 132 mm
šířka/hloubka 132 mm
výška 40 mm
objem 0.6 l
materiál: silikon

Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM600 | SILIKOMART, Gem - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a mražené pěny GEM600, rozměry 132×132×40 mm, objem 600 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky unikátnímu tvaru formy – čtverec se zaoblenými boky, je možné vytvořit jedinečná semifredda, zmrzliny nebo moučníky. Ideální pro cukrárny, kavárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy, ale také pro domácí pečení. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a semifredda 38.334.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM600 | SILIKOMART, Gem - Recenze zákazníků

Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM600 | SILIKOMART, Gem - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky, dezerty a semifredda GEM600 | SILIKOMART, Gem - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím