Novinka Akce

Sada forem pro výrobu uměleckých moučníků a zmrzlinových kreací Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail

25.991.87.0065


  • 1 182 Kč s DPH 977 Kč bez DPH 1 135 Kč s DPH 937 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 65 mm
průměr 240 mm
objem 2 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada forem pro výrobu uměleckých moučníků a zmrzlinových kreací Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Popis produktu

Sada forem k vytvoření uměleckých dortů a zmrzlinových kreací Red tail, rozměry 240×65 mm, objem 2000 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Kit Red Tail. Produkt byl oceněn zlatou medailí v roce 2016 na Gelato World Cup. Sada se skládá z 3 částí: silikonová forma pro vytvoření vnějších tvarů dezertu, silikonová forma pro vytvoření náplně půlkulatých tvarů – rozměry 213×35 mm, obsah 600 ml, a také kráječ, pomocí kterého je možné vyřezat požadovanou velikost tvarů na dezertu. Sada k vytvoření uměleckých dortů 25.991.87.0065 je ideálním pomocníkem k vytvoření unikátní bábovky či zmrzlinových dezertů. Je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada forem pro výrobu uměleckých moučníků a zmrzlinových kreací Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Recenze zákazníků

Sada forem pro výrobu uměleckých moučníků a zmrzlinových kreací Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada forem pro výrobu uměleckých moučníků a zmrzlinových kreací Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.