Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo

25.954.99.0065


  • 661 Kč s DPH 546 Kč bez DPH 641 Kč s DPH 530 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 50 mm
průměr 155 mm
objem 0.6 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Popis produktu

Sada forem k vytvoření uměleckých dortů Magia del Tempo, rozměry 155×50 mm, objem 600 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Kit Magia Del Tempo. V roce 2015 byl produkt oceněn zlatou medailí na Pastry World Cup v Lyonu. Sada se skládá ze silikonové formy k vytvoření unikátního dortu ve tvaru věnce, a také kráječe, díky jemuž je možné vyřezat požadované tvary. Sada k vytvoření uměleckých dortů 25.954.99.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Recenze zákazníků

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím