Akce

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Sirena | SILIKOMART, Kit Canto Della Sirena

25.995.99.0065


  • 1 182 Kč s DPH 977 Kč bez DPH 1 146 Kč s DPH 947 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 300 mm
Šířka 100 mm
výška 36 mm
objem 1.3 l
materiál: plast, silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Sirena | SILIKOMART, Kit Canto Della Sirena - Popis produktu

Sada forem k vytvoření uměleckých dortů Sirena, rozměry 300×100×36 mm, objem 1300 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Kit Canto Della Sirena. V roce 2016 byl produkt oceněn zlatou medailí na Modial Des Art Sucres v Paříži. Sada obsahuje tři díly: silikonová forma – obsah 1085 ml, která slouží k vytvoření moučníku, plastová forma díky které je příprava snadná, a také silikonová podložka, díky které je možné vytvořit unikátní vlnité tvary na vrcholku dortu. Sada k vytvoření uměleckých dortů 25.995.99.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Sirena | SILIKOMART, Kit Canto Della Sirena - Recenze zákazníků

Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Sirena | SILIKOMART, Kit Canto Della Sirena - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada forem pro vytvoření uměleckých moučníků Sirena | SILIKOMART, Kit Canto Della Sirena - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.