Sada na koláče - prsten 210 mm + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Round

20.385.87.0065


  • 738 Kč s DPH 610 Kč bez DPH 716 Kč s DPH 591 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 20 mm
materiál: plast, silikon

Sada na koláče - prsten 210 mm + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Round - Popis produktu

Sada forem na koláč Kit Tarte Ring Round 25.285.87.0065 je inovativní výrobek od italské firmy SILIKOMART. Sada je vyrobena z prvotřídních materiálů a je tak zaručena kvalita a pohodlné používání výrobku. Sada je určena pro ty, kteří si dávají záležet na kvalitě a perfektních výsledcích při pečení. Koláč připraven pomocí sady Silikomart Professional překvapí svým moderním i klasickým vzhledem. Sada forem na koláč Kit Tarte Ring Round se skládá ze dvou částí: prsten o průměru 210 mm – vyroben z nedeformovatelného kompozitního termoplastického materiálu, vhodného pro použití v úzkých pecích při 180°C pro vytvoření základu, a silikonová forma umožňující naplnit koláč krémem či pěnou. Prsten je nepřilnavý, nerezavějící, homogenní, tepelně stabilní jak v troubě, chladničce i mikrovlnné troubě. Není vhodný pro styk s přímým ohněm.

Sada na koláče - prsten 210 mm + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Round - Recenze zákazníků

Sada na koláče - prsten 210 mm + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Round - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada na koláče - prsten 210 mm + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Round - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sada na koláče - prsten 210 mm + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Round

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím