Novinka Akce

Sada na koláče - srdce, 205x190 mm, prstenec + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Amore

20.407.87.0065


 • 781 Kč s DPH 645 Kč bez DPH 757 Kč s DPH 626 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  757 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 205 mm
šířka/hloubka 190 mm
počet segmentů 1 ks
materiál: plast, silikon
objem 0.46 l

Sada na koláče - srdce, 205x190 mm, prstenec + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Amore - Popis produktu

Sada forem na koláče Kit Tarte Ring Amore 20.407.87.0065 od italského výrobce Silikomart, je ideální jak pro jednotlivé zákazníky, tak pro profesionální gastronomické provozovny. Sada je unikátní nástroj pro přípravu dokonalých koláčů ve tvaru srdce. Kvalita výsledného výrobku je natolik prvotřídní a precizní, že ohromí i ty nejnáročnější zákazníky. Sada obsahuje: prstenec z nedeformovatelného kompozitního, termoplastického materiálu, vhodného do pečicí trouby a silikonovou formu 190×160 mm, díky které můžete připravit vrchní vrstvu ve tvaru srdce, kterou následně položíte na křehké těsto. Sada forem na koláče – srdce 20.407.87.0065 umožňuje připravit koláče s rozměry 205×190 mm. Výrobek se snadno čistí a je velmi ergonomický, což výrazně usnadňuje práci. Prstenec je nerezový, nepřilnavý a velmi odolný vůči teplotám.

Sada na koláče - srdce, 205x190 mm, prstenec + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Amore - Recenze zákazníků

Sada na koláče - srdce, 205x190 mm, prstenec + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Amore - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada na koláče - srdce, 205x190 mm, prstenec + silikonová forma | SILIKOMART, Kit Tarte Ring Amore - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím