Sada pro výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche

25.056.99.0065


  • 866 Kč s DPH 716 Kč bez DPH 840 Kč s DPH 695 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

délka 250 mm
Šířka 90 mm
výška 70 mm
objem 1.3 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada pro výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Popis produktu

Sada pro vytvoření dekorativních moučníků, zmrzlinových rolád s dekorativní strukturou kávových zrnek Kit Buche Coffee, rozměry 250×90×70 mm, obsah 1300 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Sada obsahuje silikonovou formu pro vytvoření rolády a silikonovou podložku, pomocí které lze snadno vytvořit dekorativní strukturu kávových zrnek na povrchu rolády. Podložky je možné dokupovat zvlášť podle chuti a různě měnit pro dosažení požadovaných dekorací. Dezerty vyniknou na honosných oslavách, banketech či rodinných sešlostech. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, zmrzlinárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny a cateringové firmy. Sada na rolády 25.056.99.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada pro výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Recenze zákazníků

Sada pro výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada pro výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.