Sada pro výrobu rolád Kit Buche Matelasse | SILIKOMART, Kit Buche

25.053.99.0065


 • 922 Kč s DPH 762 Kč bez DPH 894 Kč s DPH 739 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  894 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 250 mm
šířka/hloubka 90 mm
výška 70 mm
objem 1.3 l
materiál: silikon

Sada pro výrobu rolád Kit Buche Matelasse | SILIKOMART, Kit Buche - Popis produktu

Sada pro vytvoření dekorativních moučníků, zmrzlinových rolád s elegantní strukturou Kit Buche Matelasse, rozměry 250×90×70 mm, obsah 1300 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Sada obsahuje silikonovou formu pro vytvoření rolády a silikonovou podložku, pomocí které lze snadno vytvořit strukturu vypadající jako elegantní čalounění na povrchu rolády. Podložky je možné dokupovat zvlášť podle chuti a různě měnit pro dosažení požadovaných dekorací. Dezerty vyniknou na honosných oslavách, banketech či rodinných sešlostech. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, zmrzlinárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny a cateringové firmy. Sada na rolády 25.053.99.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada pro výrobu rolád Kit Buche Matelasse | SILIKOMART, Kit Buche - Recenze zákazníků

Sada pro výrobu rolád Kit Buche Matelasse | SILIKOMART, Kit Buche - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada pro výrobu rolád Kit Buche Matelasse | SILIKOMART, Kit Buche - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím