Novinka Akce

Silikonová forma pro vytvoření perníkové chaloupky HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home

25.601.00.0060


  • 656 Kč s DPH 542 Kč bez DPH 629 Kč s DPH 520 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 180 mm
Šířka 115 mm
výška 160 mm
objem 1.188 l
materiál: silikon
počet v sadě 2 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Silikonová forma pro vytvoření perníkové chaloupky HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Popis produktu

Sada 2 silikonových forem pro vytvoření perníkových nebo sušenkových domků HSH01, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Home Sweet Home. Celkový objem je 1188 ml. Originální tvary jsou skvělé pro vytvoření jedinečných sušenek nebo originálních čokoládových pamlsků. Skvěle se hodí k výrobě sladkostí na dětské oslavy, svátky, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, kavárnách, cukrárnách a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na perníkový domeček 25.601.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma pro vytvoření perníkové chaloupky HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Recenze zákazníků

Silikonová forma pro vytvoření perníkové chaloupky HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma pro vytvoření perníkové chaloupky HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.