Akce

Kotlík na polévku, 8 l | HENDI, 860502

860502


 • 4 129 Kč s DPH 3 412 Kč bez DPH 3 510 Kč s DPH 2 901 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  3 510 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 300 mm
průměr 370 mm
objem 8 l
materiál: nerezová ocel
včetně poklice: Ano
napájení: elektrické
napětí: 230 V
příkon 0.45 kW

Kotlík na polévku, 8 l | HENDI, 860502 - Popis produktu

Tepelná izolace snižuje spotřebu energie a udržuje nízkou teplotu vnějšího pláště. Nastavitelná teplota 65-95 ° C v 1° C. Tyto dvě vlastnosti pomáhají snížit spotřebu energie až o 30%. digitální ovládací panel s displejem se střídavě zobrazuje nastavenou teplotu a aktuální teplotu polévky. Odnímatelný kryt z tvrdého průhledného polykarbonátu s izolovanou rukojetí a naběračku cut-out. Ochrana proti přehřátí. Nádoba je vyrobena z hliníku pro lepší přenos tepla.

Kotlík na polévku, 8 l | HENDI, 860502 - Recenze zákazníků

Kotlík na polévku, 8 l | HENDI, 860502 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Kotlík na polévku, 8 l | HENDI, 860502 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím