Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-100

1002


  • 60 464 Kč s DPH 49 970 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 215 mm
šířka/hloubka 425 mm
výška 495 mm
příkon 0.25 kW
napětí: 230 V
výkon 300 kg/h
materiál: nerezová ocel

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-100 - Popis produktu

Kapacita do 5 kg / min. Umožňuje přípravu 20 – 400 dílčích dávek za den. Kapacita zásobníků: 1,65 ll Krouhá, strouhá, seká a krájí plátky, proužky i kostky různých velikostí dle použitého kotouče. Vhodný na zeleninu, ovoce, houby, suchý chléb, oříšky, sýry a další, jednofázové napájení. Automatický start / stop zajišťuje rychlé a bezpečné krmení produkty. Acetalové krouhací kotouče (čepele z kvalitní nerezové oceli). Plášť a víko z odolného polykarbonátu. Kryt je vyroben z ABS plastu usnadňuje manipulaci.

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-100 - Recenze zákazníků

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-100 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-100 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-100

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím