Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-250

25005


  • 140 348 Kč s DPH 115 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 249 mm
šířka/hloubka 450 mm
výška 586 mm
příkon 0.55 kW
napětí: 230 V
výkon 480 kg/h
materiál: nerezová ocel

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-250 - Popis produktu

Zpracování Kapacita do 8 kg / min. Umožňuje přípravu 50 – 800 dílčích dávek za den. Kapacita zásobníků: 4 l Krouhá, strouhá, seká a krájí plátky, proužky i kostky různých velikostí dle použitého kotouče. Vhodný na zeleninu, ovoce, houby, suchý chléb, oříšky, sýry a další, jednofázové napájení. Automatický start / stop zajišťuje rychlé a bezpečné krmení produkty. Acetalové krouhací kotouče (čepele z kvalitní nerezové oceli). Plášť a víko z odolného polykarbonátu. Kryt je vyroben z ABS plastu usnadňuje manipulaci. 2 pojistné vypínače, mechanická brzda, planetové soukolí, tepelná ochrana.

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-250 - Recenze zákazníků

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-250 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-250 - product.attachment

Vhodné pro Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-250

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím