Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-50S

24680


  • 41 745 Kč s DPH 34 500 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 350 mm
šířka/hloubka 285 mm
výška 465 mm
objem 0.9 l
příkon 1 kW
napětí: 230 V
výkon 120 kg/h
materiál: plast
max. otáčky 500 ot./min

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-50S - Popis produktu

Kapacita do 2 kg / min. Umožňuje přípravu 10-80 dílčích dávek za den. Vstupní kapacita 0,9 l Krouhá, strouhá, seká a krájí plátky, proužky i kostky různých velikostí dle použitého kotouče. Vhodný na zeleninu, ovoce, houby, suchý chléb, oříšky, sýry a další, jednofázové napájení. Automatický start / stop zajišťuje rychlé a bezpečné krmení produkty.Acetalové krouhací kotouče (čepele z kvalitní nerezové oceli). Plášť a víko z odolného polykarbonátu. Kryt je vyroben z ABS plastu usnadňuje manipulaci.

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-50S - Recenze zákazníků

Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-50S - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-50S - product.attachment

Vhodné pro Krouhač zeleniny 230 V | HÄLLDE, RG-50S

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím