Stroj k přípravě zeleniny 400 V, součástí je tlačný kolík | HÄLLDE, RG-350

40948


  • 212 544 Kč s DPH 175 656 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 265 mm
šířka/hloubka 540 mm
výška 735 mm
příkon 0.75 kW
napětí: 230 V
výkon 1800 kg/h
materiál: nerezová ocel

Stroj k přípravě zeleniny 400 V, součástí je tlačný kolík | HÄLLDE, RG-350 - Popis produktu

Převede do 30 kg / min s přílohou pro kontinuální krmení a 12 kg / min s ručním tlačícím zařízením. To umožňuje přípravu 400-1 200 dílčích dávek za den. Kapacita zásobníku: 5,7 l Plátky, kostky, tření nebo rozřezání na pruhy ovoce, zeleniny, suchý chléb, sýr, ořechy, houby, atd. Jednofázový nebo třífázový napájecí zdroj. Válcový zásobník, který lze otevřít pro rychlé a snadné dodání produktů s oběma rukama. Automatický start / stop zajišťuje rychlé a bezpečné přidávání produktů. Adaptér s kontinuálním podélným řezemnapř. Na okurky, pór, atd. Zvláště silná páčka umožňuje snadné zpracování i větších výrobků a výrobků kladoucích důraz na správu, jako je zelí, mrkev, sýr, atd. Díky šikmé konstrukce zásobníku a rukojetí tlaku jsou v pohodlné výškce, poskytující ergonomický postoj během provozu zařízení zvládnout tlak páky “Hallde ErgoLoop” ovinutý kolem válcového zásobníku umožňuje pohodlné a ergonomické manipulaci s oběma rukama. Nepřetržitý posuv adaptéru pro kontinuální krájení brambor, cibule, žampiony, apod. disky na kovy s Ostria, které lze odstranit za účelem výměny nebo broušení Zdvihací na přední a zadní straně přístroje pro snadné přenášení. Stacionární model. Jedna rychlost. Opláštění a zásobník jsou vyrobeny z kovu. Adaptér pro kontinuální podání je vyroben z nerezové oceli.

Stroj k přípravě zeleniny 400 V, součástí je tlačný kolík | HÄLLDE, RG-350 - Recenze zákazníků

Stroj k přípravě zeleniny 400 V, součástí je tlačný kolík | HÄLLDE, RG-350 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Stroj k přípravě zeleniny 400 V, součástí je tlačný kolík | HÄLLDE, RG-350 - product.attachment

Vhodné pro Stroj k přípravě zeleniny 400 V, součástí je tlačný kolík | HÄLLDE, RG-350

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím