Stěrka s teploměrem - 320 x 70 mm | SILIKOMART, Thermo Choc

70.096.98.0062


  • 743 Kč s DPH 614 Kč bez DPH 720 Kč s DPH 596 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 320 mm
šířka/hloubka 70 mm
materiál: silikon
min. teplota -40 °C
max. teplota 160 °C
napájení: elektrické
napětí: 230 V
displej: Ano

Stěrka s teploměrem - 320 x 70 mm | SILIKOMART, Thermo Choc - Popis produktu

Stěrka s teploměrem Thermo Choc je inovativní produkt italské firmy Silikomart, díky kterému je velmi jednoduché zjistit teplotu během míchání směsi. Tento teploměr je výjimečný tím, že slouží rovněž jako silikonová stěrka a je tak ideální pro přípravu například rozpuštěné čokolády. Teploměr 70.096.98.0062 o rozměrech 320×70 mm, lze vyjmout ze stěrky a použít jako samostatný teploměr. Tento produkt je univerzální a pohodlný pro používání a proto ho doporučujeme profesionálním cukrárnám i všem nadšencům domácího pečení.

Stěrka s teploměrem - 320 x 70 mm | SILIKOMART, Thermo Choc - Recenze zákazníků

Stěrka s teploměrem - 320 x 70 mm | SILIKOMART, Thermo Choc - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Stěrka s teploměrem - 320 x 70 mm | SILIKOMART, Thermo Choc - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím