Gastronádoba GN 1/9 polykarbonátová 100 mm | REDFOX, GNP–1/9-100

00001299


  • 83 Kč s DPH 69 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/9 (176x108 mm)
výška 100 mm
objem 1 l
materiál: polykarbonát
úchyty: Ne
barva: průhledná

Gastronádoba GN 1/9 polykarbonátová 100 mm | REDFOX, GNP–1/9-100 - Popis produktu

Gastronádoba GN 1/9 vyrobená z polykarbonátu. Díky tomu je velmi lehká a může být s úspěchem využítá při přepravě jídel. Nádoba je průhledná a ma na svém boku objemovou stupnici, takže při její skladování a použivání v lednicích a pod. je snadno identifi kovatelný obsah nádoby a zároveň jeho množství. Dobré termoizolační vlastnosti polykarbonátu zajišťují tepelnou stálost obsahu při uzavření gastronádoby.

Gastronádoba GN 1/9 polykarbonátová 100 mm | REDFOX, GNP–1/9-100 - Recenze zákazníků

Gastronádoba GN 1/9 polykarbonátová 100 mm | REDFOX, GNP–1/9-100 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Gastronádoba GN 1/9 polykarbonátová 100 mm | REDFOX, GNP–1/9-100 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Gastronádoba GN 1/9 polykarbonátová 100 mm | REDFOX, GNP–1/9-100

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím