Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním | REDFOX, 5032

00005032


  • 1 451 Kč s DPH 1 199 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiál: nerezová ocel
výřez na úchyty: Ne
výřez na lžíci: Ne
těsnění: Ano
barva: nerez (inox)

Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním | REDFOX, 5032 - Popis produktu

Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním, které zajistí těsnost GN při přepravě jídel. Pro vyrovnání tlaku má každé víko s těsněním otvor, který lze uzavřít gumovou zátkou.

Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním | REDFOX, 5032 - Recenze zákazníků

Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním | REDFOX, 5032 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním | REDFOX, 5032 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Víko pro GN 1/1 s silikonovým těsněním | REDFOX, 5032

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím