Etažér kulatý z melaminu ø 310x80 mm | APS, Casual

83890


  • 1 127 Kč s DPH 931 Kč bez DPH 901 Kč s DPH 745 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 80 mm
průměr 310 mm
materiál: melamin
počet pater 1 ks
barva: bílá

Etažér kulatý z melaminu ø 310x80 mm | APS, Casual - Popis produktu

Etažér z melaminu 83890 ze série Casual s průměrem 31 cm, výškou 8 cm je vyrobený z bílého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Etažér je vhodný k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace a cateringy. Lze jej mýt i v myčce na nádobí a lze jej stohovat.

Etažér kulatý z melaminu ø 310x80 mm | APS, Casual - Recenze zákazníků

Etažér kulatý z melaminu ø 310x80 mm | APS, Casual - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Etažér kulatý z melaminu ø 310x80 mm | APS, Casual - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Etažér kulatý z melaminu ø 310x80 mm | APS, Casual

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím