Akce

Tác kulatý na servírování z břidlicového kamene ø 330 mm | APS, 00998

00998


  • 405 Kč s DPH 335 Kč bez DPH 324 Kč s DPH 268 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 7 mm
průměr 330 mm
materiál: kámen břidlice
barva: černá
tvar: kulatý
cena za: kus

Tác kulatý na servírování z břidlicového kamene ø 330 mm | APS, 00998 - Popis produktu

Tác z břidlicového kamene 00998 s průměrem 33 cm a s tloušťkou 0,6-0,9 cm je vyroben z přírodního břidlicového kamene. Je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech k servírování pokrmů, mezi které lze zařadit dezerty, předkrmy, teplé a studené pokrmy, například jako je sushi. Tác z břidlicového kamene s průměrem 33 cm je voděodolný, udržuje nízkou teplotou, lze jej stohovat. Tác má protiskluzové nožky, díky kterým je stabilní. Nelze ho mýt v myčce na nádobí, ale pouze ručně s potřebnými saponáty.

Tác kulatý na servírování z břidlicového kamene ø 330 mm | APS, 00998 - Recenze zákazníků

Tác kulatý na servírování z břidlicového kamene ø 330 mm | APS, 00998 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tác kulatý na servírování z břidlicového kamene ø 330 mm | APS, 00998 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Tác kulatý na servírování z břidlicového kamene ø 330 mm | APS, 00998

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím