Akce

Chladící mísa na nerezovém podstavci 0,6 l | APS, Top fresh

11810


  • 1 890 Kč s DPH 1 562 Kč bez DPH 1 512 Kč s DPH 1 250 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 90 mm
průměr 140 mm
materiál: nerezová ocel, polykarbonát
objem 0.6 l
počet nádob 1 ks
objem nádob: 0.6 l
barva: nerez (inox), průhledná

Chladící mísa na nerezovém podstavci 0,6 l | APS, Top fresh - Popis produktu

Chladící mísa vyrobená z leštěné nerezové oceli – 1 nerezový stojan, 1 chladící vložka (10661), 1 mísa z polykarbonátu, 1 poklop, stohovatelný, možno dávat do myčky na nádobí.

Chladící mísa na nerezovém podstavci 0,6 l | APS, Top fresh - Recenze zákazníků

Chladící mísa na nerezovém podstavci 0,6 l | APS, Top fresh - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Chladící mísa na nerezovém podstavci 0,6 l | APS, Top fresh - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím