Akce

Tác postříbřený na servírování s dekorativním okrajem Ø 300-190 mm | CONTACTO, Silver Line

CONTACTO-4457/300


 • 1 365 Kč s DPH 1 128 Kč bez DPH 1 311 Kč s DPH 1 083 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 311 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 30 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 8 mm
průměr 300 mm
materiál: postříbřená ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus

Tác postříbřený na servírování s dekorativním okrajem Ø 300-190 mm | CONTACTO, Silver Line - Popis produktu

Díky speciálnímu postříbřenému povrchu výrobky společnosti Contacto nepodléhají rychlé korozi. Navíc, jsou chráněný proti vzduchu a slunečnímu paprsku. Vyrobené z lakovaného zinku, postříbřený povrch. Návod k použití: může vystavit přímému slunečnímu záření, nepoužívejte dráždící čistící prostředky nebo vodu: čistit pouze předem danými čisticími prostředky, tácy nemůžou mít přímý styk s potravinami, chránit svícny před roztaveným voskem pomocí dekorace např. květiny z akrylu.

Tác postříbřený na servírování s dekorativním okrajem Ø 300-190 mm | CONTACTO, Silver Line - Recenze zákazníků

Tác postříbřený na servírování s dekorativním okrajem Ø 300-190 mm | CONTACTO, Silver Line - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Tác postříbřený na servírování s dekorativním okrajem Ø 300-190 mm | CONTACTO, Silver Line - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím