Tác na cukroví a zákusky z melaminu ø 310x40 mm | APS, Pure

00468


  • 828 Kč s DPH 684 Kč bez DPH 663 Kč s DPH 547 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 40 mm
průměr 310 mm
materiál: melamin
barva: bílá
tvar: kulatý
cena za: kus

Tác na cukroví a zákusky z melaminu ø 310x40 mm | APS, Pure - Popis produktu

Etažér z melaminu 00468 ze série Pure s průměrem 31 cm a výškou 4 cm je vyroben z bílého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Etažér z bílého melaminu s průměrem 31×4 cm je vhodný k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace a cateringy. Lze jej mýt i v myčce na nádobí a lze jej stohovat. Etažár má protiskluzové nožky, díky kterým je velmi stabilní.

Tác na cukroví a zákusky z melaminu ø 310x40 mm | APS, Pure - Recenze zákazníků

Tác na cukroví a zákusky z melaminu ø 310x40 mm | APS, Pure - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tác na cukroví a zákusky z melaminu ø 310x40 mm | APS, Pure - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Tác na cukroví a zákusky z melaminu ø 310x40 mm | APS, Pure

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím