Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) | HÄLLDE, CC-34

24377


  • 65 328 Kč s DPH 53 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 285 mm
šířka/hloubka 350 mm
výška 465 mm
objem 3 l
příkon 1 kW
napětí: 230 V
výkon 120 kg/h
materiál: nerezová ocel, plast
min. otáčky 500 ot./min
max. otáčky 2650 ot./min

Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) | HÄLLDE, CC-34 - Popis produktu

Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) s kapacitou 2kg / min. (10-80 porcí/den). Tento model umožňuje snadnou přestavbu krouhače na vertikální kutr / mixér. Obsahuje krouhací nástavec, mixovací nástavec a 3 l nerezovou nádobu (užitný objem 0,9ltr.). Krouhací nástavec umožňuje připravit plátky, nudličky, kousky, kostky, strouhanku, ořechy, sýry, čokoládu, suché pečivo, houby atd. Mixovací nástavec slouží k mletí, drcení, mixování a míchání produktů jako: maso, ryby, máslo, pyré, majonézy, omáčky, polévky, paštiky apod. Přístroj je vybaven senzory, které rozpoznají druh nástavce a upraví automaticky rychlost zařízení (500 a 1500 ot/min). Jednofázové napájení, dvě madla kvůli snadnému přenášení. Automatické zastavení stroje při zvednutí přítlačné desky (automatické zapnutí po opětovném zavření).
Krouhací nástavec s polokruhovým podavačem. Speciální podavač pro úzké a dlouhé produkty (okurky, pórek apod.) umožňující orientaci krájené zeleniny. Mixovací nástavec s patentovaným stíracím systémem, který zabraňuje hromadění potravin na vnitřních stěnách nádoby a víka.
Řezné kotouče z acetalu, polypropenu nebo eloxované hliníkové slitiny s listy, které je možno demontovat z důvodu jejich výměny nebo ostření.
Tělo stroje: ABS plast, kryt motoru: eloxovaná hliníková slitina, nerezové nástavce.

Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) | HÄLLDE, CC-34 - Recenze zákazníků

Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) | HÄLLDE, CC-34 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) | HÄLLDE, CC-34 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Kombinovaný kutr/krouhač (Combi Cutter) | HÄLLDE, CC-34

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím