Kutr/mixér 400 V | HÄLLDE, VCB-62

22646


  • 105 258 Kč s DPH 86 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 310 mm
šířka/hloubka 420 mm
výška 480 mm
objem 6 l
příkon 1.5 kW
napětí: 400 V
min. otáčky 1500 ot./min
max. otáčky 3000 ot./min
displej: Ne
programátor: Ne
materiál: nerezová ocel, hliník, lakovaná ocel, plast
výkon 210 kg/h

Kutr/mixér 400 V | HÄLLDE, VCB-62 - Popis produktu

Cutter / mixér pro přípravu jídla ve formě mokré, suché a tekuté. Drcení, mletí, míchání a mísení, maso, ryby, ovoce, zelenina, cibule, petržel, vlašské ořechy, mandle, parmazán sýr, žampiony, čokoláda, suchý chléb, atd. Připravuje bylinné oleje, zahušťovadla, pražené směsi, majonézu, omáčky, polévky, dezerty, mleté ​​maso, bramborová kaše, koláče, strouhanka, atd. Funkce PULSEumožňuje přímý přístup k 1 500 ot / min. Třífázové napájení. Inovativní mixér dosahuje nejlepší možné výsledky s minimem nárůst teploty. Patentovaný stírací systém zabraňuje hromadění potravin na vnitřních stěnách nádoby a víka. Základní jednotka má dvě silné rukojeti pro snadné přenášení. Kryt je vyroben z kovu. Mísa je vyrobena z nerezové oceli. Centrální rozbočovač je z hliníku a škrábací systém jsou vyrobeny z polysulfonu, který je extrémně odolný proti nárazu a vysokým teplotám (115 ° C).

Kutr/mixér 400 V | HÄLLDE, VCB-62 - Recenze zákazníků

Kutr/mixér 400 V | HÄLLDE, VCB-62 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kutr/mixér 400 V | HÄLLDE, VCB-62 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím