Kutr R5 Plus 380V | ROBOT COUPE, 24309

24309


  • 76 182 Kč s DPH 62 960 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 280 mm
Šířka 350 mm
výška 490 mm
objem 5.5 l
příkon 1.2 kW
napájení: elektrické
napětí: 400 V
min. otáčky 1500 ot./min
max. otáčky 3000 ot./min
materiál: nerezová ocel, plast

Popis a informace

Kutr Robot-Coupe R5 PLUS s polykarbonátovým víkem pro 20-80 porcí s plněním max. 3 kg. Umožňuje zpracování masa, zeleniny a ovoce, přípravu těsta, paštik, majonéz, pyré, pomazánek a strouhanky a rovněž drcení ořechů a mandlí. Zařízení jsou vybavena motorovou brzdou, magnetickou bezpečnostní pojistkou, zajišťující pří nesprávném sesazení zařízení nebo v momentu otevření víka zastavení popř. nespuštění kutru a pulsním tlačítkem, které dovoluje větší přesnost zprácovnání. Díky průhlednému víku nádoby s otvorem lze přidávat za chodu další ingredience. Kutry jsou standardně dodávány s rovným nožem. Doobjednat lze nůž s hrubě zubatým nebo jemně zubatým ostřím. Nůž s rovným ostřím – emulse, pěny, jemné rozsekání masa a zeleniny, nůž s hrubým ostřím – hnětení, sekání oříšků, mandlí, pro zmrzlé potraviny a ost.tvrdé potraviny, nůž s jemným ostřím – nejjemnější zpracování, sekání zeleného koření. Modely R 5 V.V., R 6 V.V. a R 10 V.V. jsou vybaveny R-MIX funkcí pro dokonalé promíchání hmoty při nízkých otáčkách 60-500 ot./min. ve směru hodinových ručiček.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy
  • Katalog nerezového nábytku - 2014 (18,58 MB)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.