Akce

Lapač slupek a škrobu 100kg/h | GASTRO-TIP, ŠKBZ 6 L/N

7110098


  • 7 611 Kč s DPH 6 290 Kč bez DPH 7 230 Kč s DPH 5 976 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Lapač slupek a škrobu 100kg/h | GASTRO-TIP, ŠKBZ 6 L/N - Popis produktu

Odlučování škrobu systémem přepadu. Odlučování slupek pomocí nerezového síta/koše. Průměr – 320 mm. Výška – 270 mm. Pro model ŠKBZ6.

Lapač slupek a škrobu 100kg/h | GASTRO-TIP, ŠKBZ 6 L/N - Recenze zákazníků

Lapač slupek a škrobu 100kg/h | GASTRO-TIP, ŠKBZ 6 L/N - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Lapač slupek a škrobu 100kg/h | GASTRO-TIP, ŠKBZ 6 L/N - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím