Akce

Miska na omáčku/máslo 0,04 l | RAK, Banquet

BABR03


  • 71 Kč s DPH 59 Kč bez DPH 69 Kč s DPH 57 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 50 mm
objem 0.04 l
materiál: porcelán
barva: krémová
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 12 ks
cena za: kus

Miska na omáčku/máslo 0,04 l | RAK, Banquet - Popis produktu

Porcelán RAK je vynikající volbou pro profesionály, kteří ocení vysokou kvalitu, trvanlivost a eleganci. Hlavní výhodou porcelánu RAK je pětiletá záruka na odštípnutí okrajů. Všechny řady lze mezi sebou neomezeně kombinovat díky stejnému odstínu.

Miska na omáčku/máslo 0,04 l | RAK, Banquet - Recenze zákazníků

Miska na omáčku/máslo 0,04 l | RAK, Banquet - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska na omáčku/máslo 0,04 l | RAK, Banquet - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Miska na omáčku/máslo 0,04 l | RAK, Banquet

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím