Akce

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 30 cm | SILIKOMART, Hula Up-M

72.362.76.0065


  • 945 Kč s DPH 781 Kč bez DPH 917 Kč s DPH 758 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 300 mm
materiál: plast
barva: žlutá

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 30 cm | SILIKOMART, Hula Up-M - Popis produktu

Střední dekorativní podnos na dorty Hula Up žluté barvy vyrábí italská firma SILIKOMART. Podnos má průměr 300 mm a je 123 mm vysoký. Ideální k prezentaci dortů a různých zákusků. Díky velmi praktickému systému otáčení – pomocí otáčecího kroužku, který lze namontovat mezi podstavcem a otočnou plochou (kroužek je součástí setu), také vhodný pro zdobení dortů a jiných cukrářských výrobků. Žlutý podnos Silikomart 72.362.76.0065 lze mýt v myčce, skladovat v lednici, nebo vitrínách s chlazenými produkty. Vhodný také do mrazniček do -60°C. Tento podnos je ideální pro cukrárny, cukrárenské manufaktury a také pro domácí využití.

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 30 cm | SILIKOMART, Hula Up-M - Recenze zákazníků

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 30 cm | SILIKOMART, Hula Up-M - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 30 cm | SILIKOMART, Hula Up-M - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.