Akce

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L

72.363.76.0065


  • 1 024 Kč s DPH 846 Kč bez DPH 993 Kč s DPH 821 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

průměr 350 mm
materiál: plast
barva: žlutá

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Popis produktu

Velký dekorativní podnos na dorty Hula Up žluté barvy vyrábí italská firma SILIKOMART. Podnos má průměr 350 mm a je 123 mm vysoký. Ideální k prezentaci dortů a různých zákusků. Díky velmi praktickému systému otáčení – pomocí otáčecího kroužku, který lze namontovat mezi podstavcem a otočnou plochou (kroužek je součástí setu), také vhodný pro zdobení dortů a jiných cukrářských výrobků. Žlutý podnos Silikomart 72.363.76.0065 lze mýt v myčce, skladovat v lednici, nebo vitrínách s chlazenými produkty. Vhodný také do mrazniček do -60°C. Tento podnos je ideální pro cukrárny, cukrárenské manufaktury a také pro domácí využití.

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Recenze zákazníků

Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podnos na dorty a dezerty, barva žlutá, průměr 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.