Akce

Třípatrový podnos na cukrovinky, barva žlutá | SILIKOMART, Hula Up-XXL

72.364.76.0065


 • 2 150 Kč s DPH 1 777 Kč bez DPH 2 086 Kč s DPH 1 724 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  2 086 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 350 mm
materiál: plast
barva: žlutá

Třípatrový podnos na cukrovinky, barva žlutá | SILIKOMART, Hula Up-XXL - Popis produktu

Třípatrový podnos na dorty Hula Up žluté barvy vyrábí italská firma SILIKOMART. Podnos má tři patra s průměry: 240, 300 a 350 mm. Výška podnosu je 369 mm. Ideální k prezentaci dortů a různých zákusků. Ideální k prezentaci dortů a různých zákusků také díky velmi praktickému systému otáčení – pomocí otáčecího kroužku, který lze namontovat mezi podstavcem a otočnou plochou (kroužek je součástí setu), také vhodný pro zdobení dortů a jiných cukrářských výrobků. Třípatrový podnos Silikomart 72.364.76.0065 lze mýt v myčce, skladovat v lednici, nebo vitrínách s chlazenými produkty. Vhodný také do mrazniček do -60°C. Tento podnos je ideální pro cukrárny, cukrárenské manufaktury a také pro domácí využití.

Třípatrový podnos na cukrovinky, barva žlutá | SILIKOMART, Hula Up-XXL - Recenze zákazníků

Třípatrový podnos na cukrovinky, barva žlutá | SILIKOMART, Hula Up-XXL - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Třípatrový podnos na cukrovinky, barva žlutá | SILIKOMART, Hula Up-XXL - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím