Mělký talíř obdélníkový 15 x 13 cm | VILLEROY & BOCH, New Wave

294597


  • 255 Kč s DPH 211 Kč bez DPH 230 Kč s DPH 190 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 10 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 150 mm
Šířka 130 mm
materiál: porcelán
Část sady: talíř
barva: krémová
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 4 ks
cena za: kus

Popis a informace

Mělký talíř obdélníkový, rozměry 15 × 13 cm od německé firmy Villeroy & Boch je klasickým reprezentantem série New Wave. Spojení jednoduchých geometrických tvarů s charakteristickou křivkou vlny je jedním z nejvíce rozeznatelných vzorů 21. století. Technologické mistrovské dílo, které se stále zdokonaluje. Mělký talíř obdélníkový z bílého porcelánu New Wave je vytvořen pro několikahvězdičkové restaurace či hotely, a také pro ty kteří umí podtrhnout kouzlo svých jídel a design stolů. Ideální na plesy, cateringové oslavy a jiné bankety, kde neotřelý tvar bude korunován vynikající chutí. Mělký talíř obdélníkový 150 × 130 mm 294597 distribuuje firma Dajar, které jsme oficiálním partnerem a zástupcem v České Republice. Výrobek se prodává v balení s 4 kusy. Uvedená cena je za 1 kus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.