Porcelánový prezentační talíř, matný 20 x 31 cm | PORDAMSA, 286640

286640


  • 1 362 Kč s DPH 1 126 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 10 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 200 mm
Šířka 310 mm
materiál: porcelán
Část sady: talíř
barva: bílá
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 6 ks
cena za: kus

Popis a informace

Porcelánový prezentační talíř matný, rozměry 20 × 31 cm od španělského výrobce Pordamsa je unikátní výrobek z porcelánu špičkové kvality. Použité motivy jsou silně inspirované přírodou a je to nejlepší volba pro šéfkuchaře, kteří rádi prezentují svá jídla úchvatným a neotřelým způsobem. Porcelánový prezentační talíř Pordamsa se skvěle přizpůsobí nejšpičkovějším restauracím a hotelům – na výjimečné cateringové oslavy, plesy či jako originální dárek. Porcelánový prezentační talíř matný Pordamsa 200 × 310 mm 286640 distribuuje firma Dajar, které jsme oficiálním partnerem a zástupcem v České Republice. Výrobek se prodává v balení s 6 kusy. Uvedená cena je za 1 kus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.