Akce

Talíř na vajíčko z melaminu ø 85mm, sada 4 ks | APS, 83848

83848


  • 333 Kč s DPH 275 Kč bez DPH 266 Kč s DPH 220 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 85 mm
výška 20 mm
materiál: melamin
Část sady: držák na vejce
barva: bílá
cena za: sadu

Talíř na vajíčko z melaminu ø 85mm, sada 4 ks | APS, 83848 - Popis produktu

Stojánek na vajíčko z melaminu 83848 s průměrem 8,5 cm, výškou 2 cm je vyrobený z bílého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Stojánek na vajíčko je vhodný k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace a cateringy. Lze jej mýt i v myčce na nádobí a lze jej stohovat. Balení obsahuje 4 kusy.

Talíř na vajíčko z melaminu ø 85mm, sada 4 ks | APS, 83848 - Recenze zákazníků

Talíř na vajíčko z melaminu ø 85mm, sada 4 ks | APS, 83848 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Talíř na vajíčko z melaminu ø 85mm, sada 4 ks | APS, 83848 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Talíř na vajíčko z melaminu ø 85mm, sada 4 ks | APS, 83848

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím