Akce

Salátová mísa z melaminu, kulatá 0,09 l, černá | APS, Pure

83452


  • 162 Kč s DPH 134 Kč bez DPH 130 Kč s DPH 107 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 90 mm
výška 45 mm
objem 0.09 l
materiál: melamin
Část sady: salátová miska
barva: černá
cena za: kus

Salátová mísa z melaminu, kulatá 0,09 l, černá | APS, Pure - Popis produktu

Miska z melaminu 83452 ze série Pure s průměrem 9,5 cm a výškou 4,5 cm a objemem 0,09 l je vyrobena z černého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Miska z černého melaminu 0,09 l je vhodná k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace a cateringy. Lze ji mýt i v myčce na nádobí a lze ji stohovat.

Salátová mísa z melaminu, kulatá 0,09 l, černá | APS, Pure - Recenze zákazníků

Salátová mísa z melaminu, kulatá 0,09 l, černá | APS, Pure - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Salátová mísa z melaminu, kulatá 0,09 l, černá | APS, Pure - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Salátová mísa z melaminu, kulatá 0,09 l, černá | APS, Pure

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím