Akce

Mísa obdélníková z melaminu 3 l | APS, Apart

83826


  • 1 008 Kč s DPH 833 Kč bez DPH 807 Kč s DPH 667 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 530 mm
šířka/hloubka 165 mm
výška 65 mm
objem 3 l
materiál: melamin
Část sady: miska
barva: bílá
cena za: kus

Mísa obdélníková z melaminu 3 l | APS, Apart - Popis produktu

Mísa bufetová čtvercová z melaminu 83826 ze série Apart s rozměry 53×16,2×6,5 cm a objemem 3 l je vyrobena z bílého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Mísa bufetová z melaminu obdélníková GN 2/4 3 l je vhodná k servírování ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech. Lze ji mýt i v myčce na nádobí a lze ji stohovat.

Mísa obdélníková z melaminu 3 l | APS, Apart - Recenze zákazníků

Mísa obdélníková z melaminu 3 l | APS, Apart - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mísa obdélníková z melaminu 3 l | APS, Apart - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Mísa obdélníková z melaminu 3 l | APS, Apart

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím