Akce
CONTACTO

Nerez mísa do univerzálního robotu 40 l | CONTACTO, 5621/040

CONTACTO-5621/040


  • 6 448 Kč s DPH 5 329 Kč bez DPH 5 674 Kč s DPH 4 689 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 30 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

průměr 415 mm
výška 355 mm
objem 40 l
materiál: nerezová ocel
prstenec: Ne
úchyty: Ano

Popis a informace

Mísa na mixování z nerezové oceli.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.