Mlýnek na kávu MYTHOS ONE černý | NUOVA SIMONELLI, Mythos One

AMI7422


  • 75 552 Kč s DPH 62 440 Kč bez DPH 67 997 Kč s DPH 56 196 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 188 mm
Šířka 400 mm
výška 510 mm
příkon 0.8 kW
napětí: 230 V
displej: Ano
výkon 15 kg/h
váha 22.5 kg

Mlýnek na kávu MYTHOS ONE černý | NUOVA SIMONELLI, Mythos One - Popis produktu

Mlýnek na kávu MYTHOS ONE v černém provedení od firmy Nuova Simonelli je určen k rychlému mletí kávových zrn, kdy pomletá kávová zrna jsou použita k pozdější přípravě kávy a dalších nápojů na její bázi. Mlýnek je vybaven mlecími kameny s titanovým povrchem, díky kterému lze pomlít až 1200 kg kávy. Je vhodný do profesionálních gastronomických zařízení všech druhů, ale hlavně pro profesionální baristy a tam, kde je vysoká spotřeba kávy. Kryt mlýnku je vyroben z nerezové oceli. Mlýnek Mythos One je vybaven technologií Clima Pro, který poskytuje nejvíce inovativní extrakce vhodné pro espresso. Mlýnek má rozměry 188×400×510 mm, je vybaven displejem, jeho výkon je 0,8 kW a potřebné napětí je 230 V. Za den práce je mlýnek schopen pomlít 15 kg kávy. Dávku 7 g je mlýnek schopen pomlít za 2,7 vteřiny. Dále je mlýnek vybaven: třemi pracovními režimy a to manuální, automatický a kontinuální. Intuitivním elektrickým ovládacím panelem, elektrickým dávkovačem na 3 různé dávky, 2 řádkovým LCD displejem, možností regulací mletí díky mikrometrickému ovládání kamenů, počítadlem dávek, technologií Clima Pro, která udržuje v mlecím ústrojí teplotu 35–45 °C, systém „stop and go“, který umožňuje dle uvážení přerušit mletí dávky kávy, systémem Barista, díky němuž je možné upravit nastavení dávky bez vstupu do programovacího režimu, chladicím systémem, ochranou motoru proti přehřátí, odnímatelným zásobníkem, držákem filtru z nerezové oceli, průhledným a odnímatelným zásobníkem kávy, zásobník kávy na 1,3 kg.

Mlýnek na kávu MYTHOS ONE černý | NUOVA SIMONELLI, Mythos One - Recenze zákazníků

Mlýnek na kávu MYTHOS ONE černý | NUOVA SIMONELLI, Mythos One - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mlýnek na kávu MYTHOS ONE černý | NUOVA SIMONELLI, Mythos One - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Mlýnek na kávu MYTHOS ONE černý | NUOVA SIMONELLI, Mythos One

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.