Akce

Mlýnek na sůl, bílý | PEUGEOT, Tahiti

PG-24239


  • 784 Kč s DPH 648 Kč bez DPH 695 Kč s DPH 574 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 150 mm
regulace melení: Ne
barva: bílá
materiál: dřevo
materiál mlecího mechanismu: nerezová ocel
napájení: manuální
povrch: lakovaný

Mlýnek na sůl, bílý | PEUGEOT, Tahiti - Popis produktu

Mlýnky na pepř a sůl Thaiti jsou vhodné pro moderní a klasické interiéry restaurace. Vyráběný ve dvou barvách: bílá a černá. K dostání je podstavec PG-25847

Mlýnek na sůl, bílý | PEUGEOT, Tahiti - Recenze zákazníků

Mlýnek na sůl, bílý | PEUGEOT, Tahiti - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mlýnek na sůl, bílý | PEUGEOT, Tahiti - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím