Akce outlet

Mlýnek na pepř, průhledný 380 mm | PEUGEOT, Nancy

PG-900838


  • 2 026 Kč s DPH 1 674 Kč bez DPH 1 702 Kč s DPH 1 407 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 380 mm
regulace melení: Ne
barva: průhledná
materiál: akrylát
materiál mlecího mechanismu: nerezová ocel
napájení: manuální
povrch: leštěný

Popis a informace

Francouzská značka Peugeot s tradicí již od roku 1840. Díky zkušenostem a vývoji jsou mlýnky uznávané po celém světě širokou veřejností a zejména profesionály. Dnes jsou mlýnky považované za nejlepší na trhu. Designové zpracování od klasického po moderní zaručuje možnosti výběru pro každého. Mlecí mechanismus mlýnku je vyroben z nerezové oceli nejvyšší jakosti. Unikátní šnekový systém mlýnku zaručuje stálou ostrost zoubků. Díky tomu je mletí dokonalé a uvolní se správné aroma a jídlo dostává požadovanou chuť. Na mlecí patentovaný mechanismus udává výrobce doživotní záruku. Paris vlastní tradiční mechanismus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.