Akce
NORDLINE

Mrazící skříň bílá 130 l | NORDLINE, UF 200

UF-200


  • 14 505 Kč s DPH 11 988 Kč bez DPH 13 055 Kč s DPH 10 789 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 600 mm
Šířka 600 mm
výška 850 mm
objem 130 l
min. teplota -10 °C
max. teplota -25 °C
příkon 0.15 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ne
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ne
odtávání: automatické
barva: bílá
materiál: lakovaný povrch

Popis a informace

Mrazící skříň bílá se statickým chlazením. Digitální termostat, 3 výparníkové rošty. Zabudovaný zámek, snadno vyměnitelné těsnění. Chladivo R 134a. Provozní teplota od -10 do -25°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.