Sada obdélníkových nádob z melaminu na omáčky, ořechy, atd | APS, Pure

09923


  • 1 142 Kč s DPH 944 Kč bez DPH 914 Kč s DPH 755 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 170 mm
šířka/hloubka 170 mm
výška 160 mm
materiál: nerezová ocel, melamin
počet pater 1 ks
počet nádob 4 ks
objem nádob: 0.14 l
barva: nerez (inox), bílá

Sada obdélníkových nádob z melaminu na omáčky, ořechy, atd | APS, Pure - Popis produktu

Sada 4 obdélníkových misek z melaminu na omáčky, či pochutiny 09923 ze série Pure s rozměry 17×17×16 cm jsou misky vyrobené z bílého melaminu s objemem 0,14 l, které lze mýt i v myčce na nádobí. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Stojan na misky je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli, díky úchytu na něm je značně usnadněna manipulace.

Sada obdélníkových nádob z melaminu na omáčky, ořechy, atd | APS, Pure - Recenze zákazníků

Sada obdélníkových nádob z melaminu na omáčky, ořechy, atd | APS, Pure - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada obdélníkových nádob z melaminu na omáčky, ořechy, atd | APS, Pure - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sada obdélníkových nádob z melaminu na omáčky, ořechy, atd | APS, Pure

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím