Akce

Nádoba na olej nebo ocet 0,2 l | APS, 93308

93308


  • 445 Kč s DPH 368 Kč bez DPH 357 Kč s DPH 295 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 60 mm
šířka/hloubka 50 mm
výška 200 mm
objem 0.2 l
materiál: korek, plast, sklo

Nádoba na olej nebo ocet 0,2 l | APS, 93308 - Popis produktu

Nádoba na olej nebo ocet od německého výrobce APS, je vyrobena ze skla a má praktický korkový uzávěr s nálevkou z plastu. Nádoba umožňuje pohodlné ochucování jídel hosty v restauraci, v jídelně nebo v místním bistru. Díky jednoduchému designu se hodí do každého interiéru.

Nádoba na olej nebo ocet 0,2 l | APS, 93308 - Recenze zákazníků

Nádoba na olej nebo ocet 0,2 l | APS, 93308 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nádoba na olej nebo ocet 0,2 l | APS, 93308 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím