Akce

Nádoba na led 5 l | HENDI, 594704

594704


  • 1 915 Kč s DPH 1 583 Kč bez DPH 1 820 Kč s DPH 1 504 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 230 mm
průměr 200 mm
objem 5 l
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový

Popis a informace

Nádoba na led od firmy HENDI s indexem 594704 s průměrem 20 cm, výškou 23 cm a objemem 5 l je vyrobená z nerezové oceli. Nádoba je s dvojitými stěnami, poklicí a úchyty.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.