Akce

Termoizolační nádoba na kostky ledu 1,3 l. | APS, Classic

36015


  • 797 Kč s DPH 659 Kč bez DPH 638 Kč s DPH 527 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 220 mm
průměr 140 mm
objem 1.3 l
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
tvar: kulatý
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Popis a informace

Termoizolační nádoba na kostky vyrobená z nerezové oceli, ušlechtilé plastové opláštění, včetně nerezových kleští. Speciální izolační plastová vložka.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.