Akce
STALGAST

Trychtýř se sítem průměr 150 mm | STALGAST, 301151

301151


  • 331 Kč s DPH 273 Kč bez DPH 298 Kč s DPH 246 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

průměr 150 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus

Popis a informace

Trychtýř se sítkem s průměrem 15 cm od firmy Stalgast s indexem 301151 jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou vhodné na menší nádobí. Díky úchytu, je usnadněná manipulace s trychtýřem. Dolní průměr trychtýře je 1,7 cm. Jsou vhodné do všech gastronomických zařízení. Lze je mýt jak ručně, tak v myčce na nádobí. Výrobce zajišťuje kompatibilitu výrobků s normou PE číslo 1935/2004 týkající se materiálů a předmětů povolených pro styk s potravinami.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.